Nasi lektorzy

Patrycja

Lubię uczyć i pokazywać, że matematyka nie jest tak trudnym i przerażającym przedmiotem „jak ją malują” :)


Jestem studentką 3 roku Matematyki Stosowanej. Czemu ten kierunek? fascynuje mnie świat liczb i wyzwania związanych z rozwiązywaniem trudnych zadań.

Ola

Jestem pełną energii optymistką, zarażającą uśmiechem i radością.


Mam na imię Ola, jestem studentką pedagogiki i swoją przyszłość wiążę z pracą z dziećmi. Pasjonuję się gotowaniem i językiem angielskim, uwielbiam prowadzić zajęcia z dzieciakami oraz spędzać z nimi czas.

Monika

Prywatnie jestem miłośniczką kinematografii oraz Kraju Kwitnącej Wiśni.


Jestem otwartą i pełną pozytywnej energii pasjonatką nauki o kulturze i języków obcych, chcącą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi kursantami OLIMPII. Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych, a język angielski – jak i wszystko inne – można lubić. Ze swojej strony gwarantuję przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego kursanta.

Kasia

Jestem osobą empatyczną i otwartą.


Wybierając kierunek studiów kierowałam się myślą o przyszłej pracy w szkolnictwie. Moim celem jest oddemonizowanie matematyki w oczach wielu młodych ludzi. Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z matematyki pozwoliło mi odkryć wielką pasję i radości do uczenia i dzielenia się swoją wiedzą. Widząc postęp i rozwój swoich uczniów cieszę się bardziej z ich osiągnięć niż własnych.

Justyna

„Nudna, bez pasji, apatyczna”… to nie ja :)


Bardzo sobie cenię otwarte i bezpośrednie relacje z ludźmi. Przyjazna atmosfera w trakcie zajęć to dla mnie priorytet - idealne połączenie luzu i dyscypliny:) Chcę dzielić się swoją wiedzą a miłością do języka angielskiego zarażać innych. Prywatnie niepoprawna realistka i pasjonatka gastronomii, a w wolnych chwilach amatorka wszystkiego co DIY.

Edyta

Prywatnie interesuję się sportem, czego przejawem jest moja energiczna osobowość.


Jestem studentką filologii angielskiej. Swoją przygodę z językiem zaczęłam niepozornie - próbując nadrobić zaległości w nauce zakochałam się w gramatyce angielskiej. Teraz chciałabym zarażać innych swoją pasją i pokazać, że opanowanie języka jest na wyciągnięcie ręki. Na zajęciach zapewniam miłą atmosferę i indywidualne podejście do ucznia. To właśnie jego postępy cieszą mnie najbardziej.

Agata

Jestem miłą, energiczną i sympatyczną dziewczyną.


Od zawsze interesowała się kulturą innych państw oraz podróżowaniem, co wzbudziło we mnie chęci do nauki języków obcych. Bardzo chcę dzielić się swoimi umiejętnościami językowymi pokazując piękno, jakie niesie ze sobą bezproblemowa komunikacja za granicą, i właśnie dlatego postanowiłam dołączyć do teamu OLIMPIAschool.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.