Nasi lektorzy

Ola

Jestem pełną energii optymistką, zarażającą uśmiechem i radością.


Mam na imię Ola, jestem studentką pedagogiki i swoją przyszłość wiążę z pracą z dziećmi. Pasjonuję się gotowaniem i językiem angielskim, uwielbiam prowadzić zajęcia z dzieciakami oraz spędzać z nimi czas.

Monika

Prywatnie jestem miłośniczką kinematografii oraz Kraju Kwitnącej Wiśni.


Jestem otwartą i pełną pozytywnej energii pasjonatką nauki o kulturze i języków obcych, chcącą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi kursantami OLIMPII. Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych, a język angielski – jak i wszystko inne – można lubić. Ze swojej strony gwarantuję przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego kursanta.

Kasia

Jestem osobą empatyczną i otwartą.


Wybierając kierunek studiów kierowałam się myślą o przyszłej pracy w szkolnictwie. Moim celem jest oddemonizowanie matematyki w oczach wielu młodych ludzi. Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z matematyki pozwoliło mi odkryć wielką pasję i radości do uczenia i dzielenia się swoją wiedzą. Widząc postęp i rozwój swoich uczniów cieszę się bardziej z ich osiągnięć niż własnych.

Justyna

„Nudna, bez pasji, apatyczna”… to nie ja :)


Bardzo sobie cenię otwarte i bezpośrednie relacje z ludźmi. Przyjazna atmosfera w trakcie zajęć to dla mnie priorytet - idealne połączenie luzu i dyscypliny:) Chcę dzielić się swoją wiedzą a miłością do języka angielskiego zarażać innych. Prywatnie niepoprawna realistka i pasjonatka gastronomii, a w wolnych chwilach amatorka wszystkiego co DIY.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.