NIEMIECKI DLA DZIECI

ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH
kwiecień 7, 2017
NIEMIECKI DLA MŁODZIEŻY
kwiecień 7, 2017
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rozwój umiejętności językowych dziecka nie jest kojarzony wyłącznie ze znajomością  jednego języka obcego, stąd oferujemy zajęcia z języka niemieckiego.

Naszym celem jest rozwinięcie umiejętności i zwiększenie pewności siebie u dzieci posługujących się językiem niemieckim, dzięki zastosowaniu metody bezpośredniej, w której szczególny nacisk kładziemy ma praktyczną naukę języka. Najważniejsza w tej metodzie jest umiejętność nie  tylko mówienia, ale także ‘myślenia’ w języku obcym.

Zajęcia odbywają się w małych grupach (max. 5 osób), co sprawia że lektor buduje przyjazne i otwarte relacje ze wszystkimi słuchaczami oraz ma duży kontakt z każdym dzieckiem. Pozwala mu to poznać predyspozycje oraz potrzeby edukacyjne każdego dziecka.

Są to zajęcia dynamiczne i urozmaicone, pełne aktywizujących ćwiczeń, gier i zabaw językowych dostosowanych do potrzeb i możliwości młodych kursantów. Dzięki temu równomiernie rozwijają się wszystkie sprawności językowe: pisanie, mówienie, słuchanie, czytanie. Uczymy się, ale przede wszystkim świetnie się bawimy.

Nowoczesne metody, różnorodne narzędzia językowe, przyjazna atmosfera, inspirujące miejsce do nauki sprawiają, że dzieci odkrywają w sobie pasję do nauki.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.