NIEMIECKI DLA DZIECI

ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH
7 kwietnia, 2017
NIEMIECKI DLA MŁODZIEŻY
7 kwietnia, 2017
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rozwój umiejętności językowych dziecka nie jest kojarzony wyłącznie ze znajomością  jednego języka obcego, stąd oferujemy zajęcia z języka niemieckiego.

Naszym celem jest rozwinięcie umiejętności i zwiększenie pewności siebie u dzieci posługujących się językiem niemieckim, dzięki zastosowaniu metody bezpośredniej, w której szczególny nacisk kładziemy ma praktyczną naukę języka. Najważniejsza w tej metodzie jest umiejętność nie  tylko mówienia, ale także ‘myślenia’ w języku obcym.

Zajęcia odbywają się w małych grupach (max. 5 osób), co sprawia że lektor buduje przyjazne i otwarte relacje ze wszystkimi słuchaczami oraz ma duży kontakt z każdym dzieckiem. Pozwala mu to poznać predyspozycje oraz potrzeby edukacyjne każdego dziecka.

Są to zajęcia dynamiczne i urozmaicone, pełne aktywizujących ćwiczeń, gier i zabaw językowych dostosowanych do potrzeb i możliwości młodych kursantów. Dzięki temu równomiernie rozwijają się wszystkie sprawności językowe: pisanie, mówienie, słuchanie, czytanie. Uczymy się, ale przede wszystkim świetnie się bawimy.

Nowoczesne metody, różnorodne narzędzia językowe, przyjazna atmosfera, inspirujące miejsce do nauki sprawiają, że dzieci odkrywają w sobie pasję do nauki.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.